Justyna Steczkowska to prawdziwie utalentowana kobieta - nie ma chyba dziedziny, w której nie spróbowałaby swoich sił. Podczas swojej wieloletniej kariery zajmowała się śpiewaniem, pisaniem muzyki i tekstów, graniem na skrzypcach, projektowaniem ubrań, fotografią, aktorstwem filmowym i teatralnym. Nic więc dziwnego, że Steczkowską zna niemal każdy Polak.

Justyna Steczkowska zdecydowała się na prywatne wyznanie

Od kilku lat Justynę Steczkowską fani mogą również zobaczyć na fotelu jurora w programie „The Voice of Poland”. Dzięki lubianemu przez Polaków show odkrywane są nowe talenty wokalne.

Ostatnio w programie Justyna Steczkowska podzieliła się swoją prywatną historią. Wokalista zdradziła, że nie jest do końca perfekcyjna panią domu. Sprząta bardzo dokładnie, ale rzadko ze względu na jej zawód i częste koncerty.

„Nie zgadzam się w małżeństwie na takie traktowanie mnie”

Ponadto wokalistka dobrze gotuje, ale nigdy nie zmywa naczyń, ponieważ robi to… jej mąż. Justyna Steczkowska dodała, że nigdy nie chciała być traktowana w domu jako gosposia i nawet by na to nie pozwoliła.

Oczywiście postawa Justyny Steczkowskiej jest całkowicie normalna! Piosenkarka ma wiele na głowie – częste koncerty oraz praca w „The Voice of Poland” nie pozwalają jej na codzienne sprzątanie i gotowanie. Mąż gwiazdy w pełni wspiera swoją ukochaną i twierdzi, że domowe obowiązki należą głównie do niego.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN