Donald Tusk bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej popularnych polityków w Polsce. W sobotę 20 listopada były premier kraju za brawurową jazdę stracił prawo jazdy.

Rodzina pomaga Donaldowi Tuskowi w ciężkich chwilach

20 listopada Donald Tusk został zatrzymany przez policjantów. Znany polityk przebywał w okolicach Mławy i w terenie zabudowanym jechał aż 107 km/h.

Za takie wykroczenie Donald Tusk otrzymał mandat w wysokości 500 zł, 10 punktów karnych oraz utratę prawa jazdy na trzy miesiące. Polityk słono zapłaci za brawurową jazdę.

Sam uważa jednak, że kara jest adekwatna i przyjął ją bez jakichkolwiek dyskusji. Każdy popełnia błędy, jednak należy pamiętać, że na drodze trzeba być szczególnie ostrożnym – tym bardziej w terenie zabudowanym.

Polityk opublikował urocze zdjęcie z „Białą Damą”

Polityk w tym trudnym czasie może liczyć na wsparcie rodziny. Córka Donalda Tuska, która na co dzień mieszka w Sopocie, odwiedziła go wraz z rodziną w Warszawie.

Były premier opublikował zdjęcie z wnuczką. Jak napisał pod zdjęciem, urocza „Biała Dama” ma niezwykłą moc i zamieni szary dzień w moment szczęścia i radości.

Internauci byli zachwyceni widokiem Donalda Tuska i jego wnuczki. Pod zdjęciem posypała się masa pozytywnych komentarzy.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN