Serial „Świat według Kiepskich” przez kilkanaście lat cieszył się uwielbieniem wśród polskich widzów. Chociaż bezpośrednio parodiował i wyśmiewał największe narodowe wady, "Świat według Kiepskich" okazał się jednym z największych hitów polskiej telewizji ostatnich dwudziestu lat.

Smutne wieści dla fanów "Świata według Kiepskich".

Kariera aktorów odgrywających główne role nabrała rozpędu, dzięki czemu często można było ich ujrzeć również w innych produkcjach. Niestety wielu z nich nie ma już wśród nas - w październiku 2020 roku pożegnaliśmy Dariusza Gnatowskiego, czyli serialowego Boczka, natomiast na początku bieżącego roku zmarł Ryszard Kotys - serialowy Paździoch.

"Świat według Kiepskich". Źródło: youtube.com
"Świat według Kiepskich". Źródło: youtube.com
"Świat według Kiepskich". Źródło: youtube.com

Nie ma co ukrywać, serial bez tych dwóch głównych postaci już nie będzie taki sam. Okazuje się, że tak samo sądzą fani produkcji.

Czy kultowy serial zniknie z anteny?

Ze względu na słabą oglądalność, która nie przekraczała nawet 800 tysięcy widzów, telewizja Polsat zaczęła emitować premierowe odcinki w nocy o 2:25. Mało tego, za reklamę w przerwie odcinka telewizja zarabia jedynie 1900 zł, a jeszcze jakiś czas temu kwota ta przekraczała 80 tysięcy złotych.

Niestety, zainteresowanie serialem maleje z każdym odcinkiem. Bardzo prawdopodobny jest fakt, że niebawem „Świat według Kiepskich” zniknie z ramówki.

"Świat według Kiepskich". Źródło: youtube.com
"Świat według Kiepskich". Źródło: youtube.com
"Świat według Kiepskich". Źródło: youtube.com

Jeden z byłych scenarzystów kultowego serialu Janusz Sadza twierdzi, że produkcja już dawno powinna zniknąć. Czy ma rację?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN