"Top Model” to program, którego założeniem jest wypromowanie gwiazd modelingu. Do udziału w show zgłaszają się osoby chcące zrobić karierę, spróbować swoich sił w tej branży.

Pierwsze odcinki polskiej wersji programu zostały wyemitowane we wrześniu 2010 roku. Od tego czasu powstało już dziesięć edycji, z czego w trzech pierwszych udział w show brały jedynie kobiety. Zasady uległy zmianie i zezwoliły na uczestnictwo mężczyzn w czwartym i kolejnych sezonach.

Ostatnią, dziesiątą edycję „Top model”, zwyciężyła Dominika Wysocka. Zaraz za nią na podium stanęła Nicole Akonchon, a trzecie miejsce zajęła Julia Sobczyńska.

Zwyciężczyni programu „Top Model” świętuje w doborowym towarzystwie

Zwyciężczyni dziesiątej edycji „Top Model”, Dominika Wysocka, pojawiła się kolejnego dnia w programie „Dzień dobry TVN”. Dziewczyna była całkowicie szczera z widzami i wspomniała nawet o swoich kompleksach.

Jak widać, może je mieć każda kobieta, nawet zwyciężczyni „Top Model”. Piękna 21-latka uczciła jednak swoje zwycięstwo i zorganizowała małą imprezę.

Modelka zaprosiła znana osobistości

Dominika Wysocka gościła finalistki dziesiątej edycji „Top Model” - Nicole Akonchong i Julię Sobczyńską, która przyszła z narzeczoną. Ponadto w mieszkaniu zwyciężczyni był również jej chłopak, Piotr Strojek, oraz inna uczestniczka show Sophia Mokhar.

Dominika Wysocka. Źródło: instagram.com
Dominika Wysocka. Źródło: instagram.com
Dominika Wysocka. Źródło: instagram.com

Dominika Wysocka. Źródło: instagram.com
Dominika Wysocka. Źródło: instagram.com
Dominika Wysocka. Źródło: instagram.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN