Blake Lively od 2012 roku jest szczęśliwą żoną Ryana Reynoldsa. Para doczekała się trzech córek – sześcioletniej James, pięcioletniej Inez i dwuletniej Betty. Media donoszę, że para może się spodziewać kolejnego dziecka.

Fani zauważyli zaokrąglony brzuszek Blake Lively

Blake Lively zaczęła swoją przygodę z aktorstwem bardzo wcześnie, bo już w wieku pięciu lat poszła na casting. Kobieta pochodzi z aktorskiej rodziny. Ojciec Blake był i reżyserem, a jej mama pracuje jako menadżerka.

Blake Lively ogromną popularność zyskała dzięki roli w filmie „Stowarzyszenie wędrujących dżinsów”. Ponadto pojawiła się w wielu innych produkcjach, między innymi „Plotkarze”, „Green Lanter” czy „Wiek Adaline”.

Czy gwiazda serialu „Plotkara” spodziewa się kolejnego dziecka?

W ostatnim czasie paparazzi przyłapali Blake Lively i Ryana Reynoldsa w Nowym Jorku. Uwagę fotoreporterów i internautów zwrócił głównie zaokrąglony brzuszek aktorki.

Wiele osób spekuluje, że para spodziewa się kolejnego dziecka. W końcu kilka lat temu Blake Lively wyznała, że zawsze marzyła o dużej rodzinie, bo sama z takiej pochodzi.

Blake Lively, Ryan Reynolds. Źródło: jastrzabpost.pl
Blake Lively, Ryan Reynolds. Źródło: jastrzabpost.pl
Blake Lively, Ryan Reynolds. Źródło: jastrzabpost.pl

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN