Krystyna Pawłowicz znana jest ze swojego ciętego języka i bezpośrednich wypowiedzi, które nie każdemu przypadają do gustu. Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości jest bardzo aktywna w sieci, co rusz wzbudzając wielkie emocje.

Sędzina Trybunału Konstytucyjnego posługuje się Twitterem, by tam przedstawić swoje poglądy. Kobieta nieraz udowadniać, że tylko jej myślenie ma rację bytu. Teraz Krystyna Pawłowicz wyraziła się w mocnych słowach na temat Niemców.

Krystyna Pawłowicz atakuje naszych zachodnich sąsiadów

Krystyna Pawłowicz, która sama podaje się za osobę apolityczną, wciąż wywołuje ogromne emocje swoimi wypowiedziami. Świadczy o tym zamieszczony przez nią w ostatnim czasie wpis na Twitterze.

Krystyna Pawłowicz. Źródło: youtube.com
Krystyna Pawłowicz. Źródło: youtube.com
Krystyna Pawłowicz. Źródło: youtube.com

Sędzina Trybunału Konstytucyjnego stwierdziła, że Niemcy od lat chcą w brutalny sposób podporządkować sobie słabsze państwa i robią wszystko by wzmocnić swoją pozycję. Ponadto nasi zachodni sąsiedzi nie dają innym europejskim państwom żyć w wolności i spokoju.

Z ust pani polityk padły mocne słowa na temat Niemców

Pod postem Krystyny Pawłowicz pojawiła się masa komentarzy. Co ciekawe, wielu internautów zgodziło się z sędziną Trybunału Konstytucyjnego i stwierdziło, że „Niemcy są zagrożeniem dla Europy”. Jakie jest wasze zdanie?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN