Magda Gessler to postać, którą znają niemalże wszyscy – zarówno młodsza część społeczeństwa polskiego, jak i starsza. Ta niesamowicie charakterystyczna kobieta jest najpopularniejszą restauratorką w Polsce.

Ponadto Magdę Gessler może również zobaczyć w wielu kulinarnych programach. Najpopularniejszymi z nich są „Kuchenne rewolucje” oraz „MasterChef”.

Magda Gessler zgasiła uczestnika „MasterChefa”

„MasterChef” jest formatem, którego polskie wydanie zyskało wielu fanów. Widzowie chętnie gromadzą się i obserwują zmagania uczestników w kuchni oraz słuchają wskazówek i opinii jurorów.

Ze względu na fakt, że Polacy pokochali „MasterChefa” i jego gwiazdy, niektórym z nich udało się zrobić wielką karierę w Polsce.

Magda Gessler nie przebiera w słowa i zawsze wprost mówi uczestnikom co myśli o ich kulinarnych zdolnościach. W ostatnim czasie gwiazda skomentowała przygotowanie dania przez Mariusza.

Mężczyzna nie wiedział, jak zareagować na krytykę

Znana restauratorka przeklęła na wizji i stwierdziła, że Mariusz popełnił duży błąd. Mężczyzna przygotował swoje danie do wydania trzydzieści minut przed zakończeniem czasu, co akurat w przypadku tej potrawy jest niedopuszczalne.

Jak jurorzy finalnie ocenili danie Mariusza? Tego widzowie programu „MasterChef” będą mogli się dowiedzieć w najnowszym odcinku show, który zostanie wyemitowany już dzisiaj o godzinie 20”05 w TVN i Playerze.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN