Jak podaje portal "Radio Zet", już 4 grudnia na niebie będzie miało miejsce niezwykłe widowisko. Wywrze ono szczególny wpływ na trzy znaki zodiaku. Czego powinny się spodziewać osoby w nich urodzone?

Przed nami zaćmienie Słońca

Po raz pierwszy od wielu miesięcy czeka nas całkowite zaćmienie Słońca. Nastąpi ono jeszcze w tym tygodniu, w sobotę 4 grudnia. Zaćmienie rozpocznie się o godzinie 6:29 czasu polskiego i zakończy się o 10:37. Całkowite zaćminie widoczne będzie tylko i wyłącznie na Antarktydzie. Zaćmienie częściowe zobaczą zaś mieszkańcy Namibii i RPA.

Jest to niezwykłe wydarznie nie tylko dla miłośników astronomii, ale także astrologii. Ci ostatni przekonują, że jest to czas, kiedy każdemu z nas przychodzi zmierzyć się z prawdą na własny temat. To czas, w którym na jaw wychodzą nie tylko skrywane przez nas tajemnice, ale także intencje z jakimi działamy.

Zaćmienie Słońca jest momentem, w którym musimy stanąć oko w oko z tym, przed czym do tej pory uciekaliśmy. To czas, kiedy konfrontujemy się z tym, czego do tej pory unikaliśmy i poznajemy nasz prawdziwy stosunek do różnych kwestii. Wyciągnięte w tym czasie wnioski najczęściej zaskakują. Szczególnie mocno przekonają się o tym trzy znaki zodiaku. Jakie?

Lew

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku będą musiały zmierzyć się z dręczącymi je lękami. Jeśli uda im się nie ulec własnym strachom i spojrzeć na wszystko bezstronnie, będą miały okazję dostrzec, że ich dotychczasowy punkt widzenia był niewłaściwy.

Będzie to znakomita okazja, żeby przeanalizować i dokonać korekty swoich oczekiwań nie tylko wobec otaczających je osób, jak i samych siebie. Będzie to idealny czas na porzucenie wszystkiego, co nie służy Lwom już od dawna. To pozwoli zrobić miejsce w życiu na nowe szczęśliwe wydarzenia.

Zaćmienie Słońca/ YouTube @Zjawiska niewyjaśnione
Zaćmienie Słońca/ YouTube @Zjawiska niewyjaśnione
Zaćmienie Słońca/ YouTube @Zjawiska niewyjaśnione

Wodnik

Relacje Wodników będą w tym tygodniu sprawiały im ogromne trudności. Niestety zacznie ich przytłaczać lęk, że po raz kolejny popełnią te same błędy, które w przeszłości przysporzyły im niemałe problemy.

Choć brzmi to strasznie, to idealny czas, aby obrać nową drogę i zrobić to bardziej świadomie niż miało to miejsce do tej pory. Zbliżające się zaćmienie Słońca to idealny czas na zadanie sobie ważnych pytań o to, czego pragniesz? czego potrzebujesz, a co w twoim życiu zaczęło być zbędne.

Byk

Osoby urodzone w tym znaku zodiaku poczują się w tym tygodniu mocno przygnębione. Będzie im także towarzyszyło wszechogarniające poczucie zagubienia. Nadchodzące zaćmienie dobitnie uświadomi im, że tego, co było nie da się przeżyć kolejny raz.

Do Byków dotrze wreszcie, że nie powinny kurczowo trzymać się przeszłości, tym bardziej, że już dawno przestało je uszczęśliwiać i czas się z tym pożegnać.

Horoskop. Źródło: Youtube Ogród Światła Tarot
Horoskop. Źródło: Youtube Ogród Światła Tarot
Horoskop. Źródło: Youtube Ogród Światła Tarot