Adele jest znaną brytyjską wokalistką i autorką tekstów aktywną w show biznesie od 2006 roku. Jej imię zna niemal cały świat! Adele zasłynęła z takich utworów jak: „Someone like you”, „Skyfall”, czy „Hello”.

Prywatnie Adele jest matką 8-letniego chłopca, który jest owocem jej związku z Simonem Koneckim. Para się jednak rozstała, a teraz Adele znalazła prawdziwą miłość u boku wspaniałego mężczyzny.

Filmik z Adele robi furorę w sieci

W ostatnim czasie Adele pojawiła się na okładkach brytyjskiego i amerykańskiego „Vogue’a” i udzieliła w obydwóch magazynach szczerych wywiadów. Okazuje się, że gwiazda kilka miesięcy temu zaczęła się spotykać z Richem Paulem.

Mężczyzna jest agentem sportowym i założycielem Klutch Sports Group. Para świetnie się ze sobą dogaduje o czym opowiedziała Adele w Vogue.

W ostatnim czasie Adele na dobre wróciła do show-biznesu i jest niezwykle aktywna. Nie tylko wydała płytę, organizuje koncerty, udziela wywiadów i pokazuje się na ściankach, ale również publikuje treści w mediach społecznościowych.

Znana piosenkarka pokazała się bez makijażu

Znana brytyjska piosenkarka zdecydowała się również na udział w filmiku znanej YouTuberki NikkieTutorials. Na kanale makijażystki pojawiło się wideo z Adele bez makijażu.

Kobieta nałożyła znanej piosenkarce makijaż jedynie na połowę twarzy, aby pokazać jaka jest różnica w wyglądzie. Trzeba przyznać, że Adele nawet bez makijaży wygląda zachwycająco.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN