W Arenie Toruń odbędzie się impreza z okazji 30. urodzin Radia Maryja. Ojciec Rydzyk przygotował napięty harmonogram, a wielu pielgrzymów już jest na miejscu.

Radio Maryja świętuje 30. urodziny

Co roku dyrektor rozgłośni Radia Maryja, Tadeusz Rydzyk, urządza huczne obchody. Na uroczystości zazwyczaj gromadzą się tysiące słuchaczy. Nic dziwnego, gdyż ceremonia zawsze cieszy się bizantyjskim przepychem i ogromną liczną zainteresowanych. Te urodziny z pewnością przejdą jednak do historii.

Ojciec Rydzyk. Źródło: youtube.com
Ojciec Rydzyk. Źródło: youtube.com
Ojciec Rydzyk. Źródło: youtube.com

Wśród zaproszonych gości jest wielu polityków, a autokary z pielgrzymami przyjeżdżają z różnych części Polski. Ojciec Rydzyk przegotował napięty harmonogram.

Jakie atrakcje przygotował ojciec Rydzyk?

Już o 11:30 odbędzie się koncert w wykonaniu ojców bernardynów z Lublina - ojca Azariasza i ojca Juliana . O godzinie 12:00 będzie czas na medytację, a o 12:30 wierni odmówią różaniec. Na 13:00 zaplanowany jest kolejny koncert. Tym razem na scenie pojawi się Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Ojciec Rydzyk. Źródło: youtube.com
Ojciec Rydzyk. Źródło: youtube.com
Ojciec Rydzyk. Źródło: youtube.com

O godzinie 15:00 wierni odmówią Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a o 15:30 odbędzie się uroczysta msza święta. Poprowadzi ją ksiądz arcybiskup Mieczysław Mokrzycki, czyli metropolita lwowski i sekretarza papieża Jana Pawła II i Benedykta XVI.

WYDARZENIA NA ŚWIECIE: TO JEST WYNALAZCA. MĘŻCZYZNA PRZYSZEDŁ NA SZCZEPIENIE PRZECIW COVID ZE SZTUCZNĄ SILIKONOWĄ RĘKĄ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN