Najnowsze informacje wprost z brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie wypłynęły na światło dzienne. Książę William długo romansował ze znaną amerykańską piosenkarką. Jak zakończyła się ich relacja?

Najnowsze informacje z rodziny królewskiej właśnie wypłynęły na światło dzienne

Książę William i Kate Middleton są jednymi z najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Cieszą się sympatią i zaufaniem Brytyjczyków, a przez lata uchodzili za parę wręcz idealną.

Książę William poznał Kate na Uniwersytecie St Andrews w Szkocji. Wtedy zaczęli się spotykać, nikt jednak nie sądził, że zostaną małżeństwem i będą mieli dzieci, a być może razem będą rządzić Wielką Brytanią.

Książę William oraz księżna Kate pobrali się 29 kwietnia 2011 roku. Jednak zanim się poznali, obydwoje mieli innych partnerów i kilka romansów.

Książę William romansował ze znaną amerykańską piosenkarką

Jak zdradził książęcy biograf, Christopher Andersen, książę William romansował przez Internet ze znaną piosenkarką Britney Spears. Ich cyber-romans nie przerodził się jednak w głębsze uczucie.

Książę William miał wybrać się do Stanów Zjednoczonych i spotkać się z Britney, jednak finalnie do tego nie doszło. Następca brytyjskiego tronu i księżniczka popu często do siebie dzwonili i korespondowali mailowo.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN