Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych twórców polskiej sceny muzycznej. Wokalista grupy „Ich Troje” prowadzi bujne życie.

Słynny wokalista od lat pozostaje na topie. W ostatnim czasie powód leży nie tylko w jego osiągnięciach muzycznych.

Wiele osób w dalszym ciągu dziwi się, słysząc o kolejnych miłosnych podbojach Wiśniewskiego. Trzeba przyznać, że przyciąga do siebie kobiety.

Michał Wiśniewski uchodzi za bawidamka – jego relacje z kobietami muszą być niezwykle burzliwe. Muzyk nie lubi być sam, dlatego bardzo szybko znajduje nowe partnerki, gdy jego związki się kończą. Wiśniewski ma już piątą żonę.

Michał Wiśniewski wymyślił pieszczotliwą ksywkę dla swojej żony

Michał Wiśniewski ma za sobą cztery małżeństwa. Obecnie gwiazdor związany jest ze swoją piątą żoną Polą. Para pobrała się w kwietniu 2020 roku. Wieść o jego kolejnym ślubie hucznie odbiła się w mediach. Nie wszyscy byli jednak zaskoczeni. Znając naturę muzyka spodziewali się, że po związku z Dominiką Tajner, Michał zapragnie po raz kolejny czuć się kochany.

Na świecie pojawił się już ich wspólny syn Falco Amadeus. Okazuje się, że para planuje kolejne dziecko. Zarówno Pola jak i Michał mają już dzieci z poprzednich związków. Mały Falco ma jeszcze czworo rodzeństwa ze strony mamy oraz czworo ze strony taty. Razem jest ich dziewięcioro. Do okrągłej liczby brakuje jeszcze tylko jednego i nad tym państwo Wiśniewscy zamierzają pracować.

Sam Michał Wiśniewski ma nadzieję, że Pola będzie już jego ostatnią żoną. Z tego powodu muzyk pieszczotliwie nazywa ją „Kropką”.

ŚWIATOWE WYDARZENIA: „SPECJALNY PRZYWILEJ, KTÓRY MEGHAN OTRZYMAŁA OD KRÓLOWEJ”: ELŻBIETA II NARUSZYŁA JEDNĄ Z TRADYCJI ŚWIĄTECZNYCH

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN