Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Barbara Kurdej-Szatan szczerze o swoim małżeństwie

Prywatnie aktorka to żona Rafała Szatana, który również działa w show-biznesie z niemałym powodzeniem.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan poznali się w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Mieli początkowo zagrać w jednej sztuce, jednak Basia zrezygnowała z udziału w spektaklu, ponieważ dostała lepszą ofertę.

Aktorka przyjechała jednak na premierę spektaklu, w którym brał udział Rafał Szatan i wtedy zaiskrzyło pomiędzy nimi. Już pięć miesięcy później się zaręczyli, rok później Basia zaszła w ciążę, a w 2011 roku wzięli ślub cywilny i przeprowadzili się do Warszawy.

Do dzisiaj Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan tworzą zgrane małżeństwo, a w 2020 roku powitali na świecie swoje drugie dziecko - syna Henryka.

Było o krok od rozwodu

Nie zawsze jednak w ich związku było tak kolorowo. Okazuje się, że kilka lat temu Basia Kurdej-Szatan myślała nawet o rozwodzie.

Podczas kłótni i stresujących sytuacji, które oczywiście zdarzają się w każdym związku, Basia Kurdej-Szatan nie czuła się szczęśliwa i sądziła, że podjęła z Rafałem decyzję o małżeństwie zbyt pochopnie.

Ponadto aktorka myślała, że może u boku innego mężczyzny będzie szczęśliwsza. Finalnie para zawalczyła jednak o swój związek i tworzą teraz jedną z najbardziej zgranych i uroczych par w polskim show-biznesie.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN