Justyna Steczkowska to prawdziwie utalentowana kobieta - nie ma chyba dziedziny, w której nie spróbowałaby swoich sił. Podczas swojej wieloletniej kariery zajmowała się śpiewaniem, pisaniem muzyki i tekstów, graniem na skrzypcach, projektowaniem ubrań, fotografią, aktorstwem filmowym i teatralnym. Nic więc dziwnego, że Steczkowską zna niemal każdy Polak.

Stylowa Justyna Steczkowska zachwyca w studiu TVP

Od kilku lat Justynę Steczkowską fani mogą również zobaczyć na fotelu jurora w programie „The Voice of Poland” emitowanym na TVP. Dzięki lubianemu przez Polaków show odkrywane są nowe talenty wokalne.

Ostatnio w programie Justyna Steczkowska podzieliła się swoją prywatną historią. Wokalista zdradziła, że nie jest do końca perfekcyjna panią domu. Sprząta bardzo dokładnie, ale rzadko ze względu na jej zawód i częste koncerty.

Cena jej torebki po prostu zwala z nóg

W ostatnim czasie Justyna Steczkowska zagościła w studiu TVP. Gwiazda wybrała bardzo oryginalną stylizację. Miała na sobie żółtą sukienkę z paskiem, czerwony płaszcz, czerwone skórzane rękawiczki i… cieliste sandałki.

Całą stylizację dopełniła ciekawymi okularami przeciwsłonecznymi i torebką marki Valentino. Wybrany przez Justynę Steczkowską model torebki kosztuje ponad 11 tysięcy złotych!

Justyna Steczkowska. Źródło: pudelek.pl
Justyna Steczkowska. Źródło: pudelek.pl
Justyna Steczkowska. Źródło: pudelek.pl

Justyna Steczkowska. Źródło: pudelek.pl
Justyna Steczkowska. Źródło: pudelek.pl
Justyna Steczkowska. Źródło: pudelek.pl

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN