Kasia Tusk to córka znanego polityka, Donalda Tuska. Od lat jest znana jako autorka popularnego bloga – Make life easier.

Kasia Tusk przygotowuje się na święta

Wielu internautów jest zachwyconych jej znakomitym poczuciem stylu. Rewelacyjny gust Kasi Tusk doceniany jest na tyle, że jej fani chętnie inspirują się tym, co blogerka pokazuje w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie.

34-latka sprawia wrażenie osoby bardzo rodzinnej, co pokazuje także w mediach społecznościowych. Mieszkająca na co dzień w Sopocie Kasia Tusk, ulubienica internautów, ma bardzo dobre stosunki z najbliższymi, w tym również słynnym ojcem.

20 sierpnia Kasia Tusk i Stanisław Cudny powitali na świecie kolejną pociechę. Chociaż początkowo Tusk nie była zbyt chętna do dzielenia się z publiką swoim prywatnym życiem, to w końcu zaczęła publikować coraz odważniejsze fotografie.

W tym roku nie będzie jednak tak samo, mąż blogerki zabronił jej jednej rzeczy

W ostatnim czasie Kasia Tusk opublikowała zdjęcie z rodzinnego spaceru. Najbliżsi blogerki wybrali się do Łazienek Królewskich.

Fotografia od razu przypomniała Kasi Tusk kadr z popularnego filmu „Kevin sam w Nowym Jorku”. Okazuje się jednak, że w tym roku raczej już go nie obejrzy, bo jak stwierdził jej mąż, blogerka ma „bana na świąteczne filmy w tym roku”.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN