Iga Świątek, pomimo swojego bardzo młodego wieku, już jakiś czas temu zapracowała sobie na miano najlepszej polskiej tenisistki ostatnich lat. 20-latka stale pokazuje, że w pełni zasłużyła na ten tytuł, i zdobywa kolejne osiągnięcia.

Niedawno Idze udało się dostać do ścisłej światowej czołówki żeńskiego tenisa. W rankingu WTA zajmuje obecnie czwarte miejsce, co jest naprawdę ogromnym sukcesem.

Były trener Igi Świątek zdradził szczegóły rozstania

Iga Świątek ma jednak za sobą kilka porażek, które miały miejsce w ostatnim czasie. Kto wie, może właśnie między innymi z tego powodu tenisistka zdecydowała się na zakończenie współpracy z trenerem Piotrem Sierzputowskim.

Mężczyzna zdradził w rozmowie z Super Expressem szczegóły rozstania. Iga współpracowała z trenerem aż pięć lat, dlatego stwierdziła, że chyba obydwoje potrzebują nowego bodźca, który doda im energii do pracy.

Tenisistka stwierdziła, że to chyba wszystko co mogła zrobić razem z Piotrem Sierzputowskim i obydwoje będą mogli się teraz rozwijać z kimś innym.

Czy mężczyzna ma żal do tenisistki?

Ma prawo do takiej decyzji. Uważam, że przed nią wspaniała przyszłość. Może być numerem jeden

- powiedział były trener Igi Świątek.

Iga Świątek i Piotr Sierzputowski rozstają się w przyjaźni. Trener jest przekonany, że decyzja o zmianie trenera w stu procentach należy do Igi, ponieważ ona sama w pełni kieruje swoją karierą.

Utalentowanej tenisistce i jej byłemu trenerowi życzymy wielu sukcesów w kolejnych latach. Pięcioletnia współpraca była na pewno wspaniałym doświadczeniem.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN