Magdalena Ogórek to już od kilku lat prawdziwa gwiazda rządowej telewizji. Po nieudanym starcie w wyborach prezydenckich z ramienia SLD, była aktorka odnalazła ciepłą posadkę w TVP Info. Już od kilku lat prowadzi tam liczne programy, takie jak "Minęła 8", "Minęła 9", "W tyle wizji" czy "W kontrze".

Nie ulega więc wątpliwości, że Ogórek jest naprawdę zapracowana, a Telewizja Polska naprawdę docenia jej pracę. Ostatnie chwile nie były jednak łatwe dla znanej dziennikarki.

Magdalena Ogórek wróciła do studia TVP Info

24 listopada Magdalena Ogórek poinformowała na swoim Twitterze, że zachorowała na COVID-19. Niestety dziennikarka nie znosiła choroby zbyt dobrze i całe dnie spędzała w łóżku.

Poprosiła wtedy nawet swoich fanów o modlitwę i o to, by wyjątkowo na siebie uważali.

1 grudnia Magdalena Ogórek czuła się już znaczenie lepiej. Opuściła swoją domową izolatkę i nadrobiła zaległą pracę, a było jej naprawdę sporo.

Dziennikarka otrzymała negatywny test i podziękowała za modlitwy

Już dzień później Magdalena Ogórek przekazała internautom, że ponownie zrobiła test na obecność koronawirusa i wynik wyszedł negatywny. Dziennikarka podziękowała za miłe słowa i zaprosiła fanów na premierę książki „Kat kłania się i zabija”. Odbędzie się ona już 8 grudnia o godzinie 19:00.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN