Związek Marceli Leszczak i Michała Koterskiego jest pełen jest sukcesów i porażek. Wciąż między nimi pojawiają się burzliwe wzloty i upadki, czego przykładem są ich ciągłe rozstania i powroty.

Jak donoszą media, między celebrytami znowu zakwitły gorące uczucia mimo, że jeszcze niedawno Misiek Koterski układał sobie życie na nowo u boku aktorki Dagmary Bryzek.

Misiek Koterski świętuje waży dzień

Związek Miśka Koterskie z młodą aktorką nie trwał jednak zbyt długo. Krótko po rozstaniu mężczyzna zaczął ponownie pojawiać się u boku byłej partnerki, Marceli Leszczak.

Para ma jednak o co walczyć, w końcu owocem ich związku jest syn Fryderyk. Na pewno życie z obojgiem rodziców byłoby dla niego dużo łatwiejsze.

Marcela Leszczak przygotowała nawet ukochanemu wyjątkową kolację

W ostatnim czasie Misiek Koterski świętował wyjątkowy dzień. Okazuje się, że mężczyzna już siedem lat żyje w trzeźwości i stroni od wszelkich środków zmieniających świadomość.

Z tej okazji Marcela Leszczak zabrała ukochanego na uroczystą kolację i zamówiła nawet mały bezowy torcik siedmioma świeczkami.

Wszystko co najlepsze spotkało mnie właśnie przez te siedem lat

- napisał Misiek Koterski na swoim instagramowym profilu.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN