"The Voice of Poland" to jeden z najbardziej lubianych przez Polaków show. Trzeba przyznać, ze producenci programu potrafią zaskakiwać. W poprzednim odcinku na scenie pojawiła się światowa gwiazda.

W finale „The Voice of Poland” pojawił się wyjątkowy gość

Program „The Voice Of Poland” emitowany jest od niemal dziesięciu lat, aktualnie trwa już jego dwunasta edycja. Jurorzy show często się zmieniali. W tym momencie są nimi: Sylwia Grzeszczak, Tomson i Baron, Justyna Steczkowska oraz Marek Piekarczyk.

W poprzednim odcinku znanego show pokazała się specjalna gwiazda. Z okazji finału na scenie pojawił się syn znanego tenora Andrei Bocellego - Matteo Bocelli. Chłopak jest owocem związku słynnego ojca z jego pierwszą żoną, Enricą Cenzatti.

Muzyk jest synem znanego tenora

Okazuje się, że Matteo Bocelli poszedł w ślady ojca i również zajmuje się muzyką. Andrea Bocelli jest przekonany, że jego syn daleko zajdzie ponieważ ma ogromny talent – a w końcu tego się nie da nauczyć.

Ponadto Matteo Bocelli zdaniem słynnego tenora jest zdeterminowany i naprawdę ciężko pracuje. Dla muzyki jest w stanie poświęcić bardzo dużo.

W finałowym odcinku „The Voice of Poland” Matteo Bocelli wykonał utwór ze swojego debiutanckiego albumu - „Solo”. Oglądaliście?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN