Zenon Martyniuk jest jednym z najbardziej uwielbianych przez tysiące Polaków muzykiem wykonującym muzykę disco – polo. Wokalista należy do zespołu „Akcent”, a ich utwory są znane i śpiewane niemalże przez wszystkich, zarówno starszych, jak i młodszych.

Jedna z najpopularniejszych piosenek Zenona Martyniuka „Przez Twe oczy zielone”. Ten hit zna niemal każdy fan muzyki disco polo. Do niektórych piosenek gwiazdora zainspirowała jego żona, Danuta. To dzięki niej powstały takie hity jak „Gwiazda”, czy „Sonet dla miłości”.

Jak wygląda codzienność w domu Martyniuków?

W ostatnim czasie rodzina Zenona Martyniuka miała dość ciężkie chwile. Wszystko za sprawą jedynego syna gwiazdora. Liczne skandale, które wywołane były przez Daniela Martyniuka, a także jego głośny rozwód z Eweliną sprawiły, że o rodzinie Martyniuków swego czasu było bardzo głośno. Niestety, wybryki syna negatywnie wpłynęły na reputację ojca, Zenka Martyniuka.

Zenon Martyniuk. Źródło: youtube.com
Zenon Martyniuk. Źródło: youtube.com
Zenon Martyniuk. Źródło: youtube.com

Wiele osób spekulowało, że ciężka sytuacja wpłynęła również na życie rodzinne Martyniuków i w ich domu często pojawiają się kłótnie.

Gwiazdor disco polo zdradził szczegóły

Zenon Martyniuków zdementował jednak te plotki i opowiedział w „Twoim Imperium” jaka naprawdę jest jego rodzina. Okazuje się, że w domu gwiazdora disco polo każdy może na siebie liczyć.

Zenon Martyniuk. Źródło: youtube.com
Zenon Martyniuk. Źródło: youtube.com
Zenon Martyniuk. Źródło: youtube.com

Problemy Daniela nie wpłynęły na jego relację z ukochaną żoną. Mało tego, małżeństwo już od lat się nie kłóciło, bo zwyczajnie nie mieli ku temu powodów.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN