Tomasz Stockinger jest bardzo lubianym aktorem, którego widzowie mogą oglądać na antenie TVP już od 1997 roku – gra dra Pawła Lubicza w serialu „Klan”.

Poza wcielaniem się w jednego z głównych bohaterów „Klanu” Tomasz Stockinger w ostatnim czasie zagrał również w filmie – pojawił się jako postać drugoplanowa w najnowszej produkcji „365 dni”.

Tomasz Stockinger nie ma dobrych wieści

O tym, jak pandemia koronawirusa wpłynęła na wszystkie dziedziny życia, nie trzeba przypominać. Tomasz Stockinger postanowił uchylić rąbka tajemnicy na temat tego, jak wygląda sytuacja na planie serialu Klan.

Tomasz Stockinger. Źródło: youtube.com
Tomasz Stockinger. Źródło: youtube.com
Tomasz Stockinger. Źródło: youtube.com

Jak powiedział aktor w rozmowie z dziennikarzem „Faktu”, na planie panuje reżim sanitarny. Ponadto wyznał, że poprzez pandemię całkowicie zrezygnowano ze scen zbliżenia.

Aktor musi się zmierzyć z dużym problemem

Teraz aktor ma jednak przymusową przerwę i przez jakiś czas nie pojawi się na żadnych planie. Tomasz Stockinger ma koronawirusa i musi przebywać na przymusowej kwarantannie.

Na szczęście aktor nie czuje się najgorzej. Miejmy nadzieję, że niebawem wróci do pełni zdrowia.

Od kilku dni rozgościł się u mnie covid (…) Jednak, jak widzicie i słyszycie, nie jest źle

- napisał Tomasz Stockinger na swoim Instagramie.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN