Adele jest znaną brytyjską wokalistką i autorką tekstów aktywną w show biznesie od 2006 roku. Jej imię zna niemal cały świat! Adele zasłynęła z takich utworów jak: „Someone like you”, „Skyfall”, czy „Hello”.

Prywatnie Adele jest matką 8-letniego chłopca, który jest owocem jej związku z Simonem Koneckim. Para się jednak rozstała, a teraz Adele znalazła prawdziwą miłość u boku wspaniałego mężczyzny.

Adele otrzymała od swojego ukochanego uroczy prezent

W ostatnim czasie Adele pojawiła się na okładkach brytyjskiego i amerykańskiego „Vogue’a” i udzieliła w obydwóch magazynach szczerych wywiadów. Okazuje się, że gwiazda kilka miesięcy temu zaczęła się spotykać z Richem Paulem.

Mężczyzna jest agentem sportowym i założycielem Klutch Sports Group. Para świetnie się ze sobą dogaduje o czym opowiedziała Adele w Vogue.

Adele opowiadała o swoim nowych partnerze same komplementy. Zdaniem wokalistki mężczyzna jest bystry, zabawny i cudowny. Może na nim polegać i przede wszystkim, Rich nie boi się jej sławy.

Rich Paul wie, co kochają kobiety

W ostatnim czasie Rich Paul rozpoczął kolaborację z marką New Balance. Owocem ich współpracy są sneakersów sygnowane nazwiskiem ukochanego Adele.

Rich Paul podarował parę unikalnych sneakersów swojej ukochanej. Adele pochwaliła się tym faktem w swoich mediach społecznościowych i pogratulowała ukochanemu współpracy.

Adele. Źródło: instagram.com
Adele. Źródło: instagram.com
Adele. Źródło: instagram.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN