Barbara Krafftówna była aktorką, która skradła serca milionów Polaków. Grała m.in. w produkcjach „Czterej pancerni i pies”, gdzie oczarowała widzów rolą Honoraty, a także „Szyfry”, „Rękopis znaleziony w Saragossie” oraz „Upał”.

Barbara Krafftówna została zapamiętana przez widzów za sprawą rewelacyjnej gry aktorskiej i nieprzeciętnej urody. Niestety jednak przekorny los nie był dla niej łaskawy. Życie prywatne gwiazdy było pełne nieprzyjemnych niespodzianek.

Barbara Krafftówna nie miała lekkiego życia

Barbara Krafftówna przeżyła wiele tragedii w życiu prywatnym. Aktorka w niektórych momentach była bardzo nieszczęśliwa.

Pierwszy mąż aktorki, Michał Gazda, tragicznie zmarł w wypadku samochodowym, gdyż prowadząc samochód, dostał zawału serca. Było to w 1969 roku, po 17 latach małżeństwa pary.

Barbara Krafftówna. Źródło: youtube.com
Barbara Krafftówna. Źródło: youtube.com
Barbara Krafftówna. Źródło: youtube.com

W 1982 roku zdecydowała się na przenosiny do USA. Tam poznała mężczyznę, Amerykanina, za którego wyszła. Po pięciu miesiącach małżeństwa Francisco Arnold Seider zmarł, przez co Krafftówna ponownie została wdową i właśnie wtedy uznała, że to koniec jej relacji z mężczyznami.

Teraz aktorka spędzi święta bez najbliższych

Wróciła do Polski po 16 latach, zaś Piotr Gazda, syn aktorki, zdecydował się zamieszkać w Kanadzie z własną rodziną. Niestety, to jeszcze nie koniec prywatnych tragedii Barbary Krafftówny.

W 2009 roku okazało się, że Piotr, jedyne dziecko aktorki, zmarł. Udało jej się to przetrwać głównie dzięki lekom uspokajającym.

Barbara Krafftówna straciła trzech najważniejszych mężczyzn w jej życiu. Jej wnuczek Michał mieszka w Kanadzie i widuje go raz na kilka lat.

Barbara Krafftówna. Źródło: youtube.com
Barbara Krafftówna. Źródło: youtube.com
Barbara Krafftówna. Źródło: youtube.com

Aktorka może jednak liczyć na swoją siostrzenicę, która często ja odwiedza w Domu Aktorów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Święta aktorka prawdopodobnie będzie musiała jednak spędzić bez najbliższych. Na szczęście zawsze może liczyć na przyjaciół ze Skolimowa.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN