Anna i Robert Lewandowscy to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych par w naszym kraju. Fenomenalny piłkarz i znana trenerska nie znikają z pierwszych stron gazet i nieustannie jest o nich głośno.

Tak Robert Lewandowski będzie świętować swój międzynarodowy sukces

Kilka dni temu w Paryżu miała miejsce 65. edycja prestiżowego plebiscytu o Złotą Piłkę. Zjawiły się tam największe sławy światowego futbolu, a wśród nich oczywiście Robert Lewandowski.

Niestety polski piłkarz przegrał tegoroczny plebiscyt, a Złotą Piłkę otrzymał Lionel Messi. Zaraz za Argentyńczykiem na drugim miejscu plasował się Robert Lewandowski.

Trzeba przyznać, że drugie miejsce jest również ogromnym wyróżnieniem. Wielu znawców uważa nawet, że to właśnie Robert Lewandowski powinien otrzymać tą wyjątkową nagrodę.

Jakie są plany piłkarza?

Polski piłkarz zachował jednak klasę, podziękował za wyróżnienie i pogratulował zwycięzcy. Warto dodać, że nie opuścił gali z pustymi rękami. Robert Lewandowski otrzymał statuetkę dla najlepszego napastnika 2021 roku.

Robert Lewandowski nie miał jeszcze czasu na świętowanie. Okazuje się, że znajdzie go dopiero w okresie świątecznym. Jak informuje Party, w połowie grudnia rodzina Lewandowskich zawita do Polski i tutaj z najbliższymi uczci wyróżnienie Roberta.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN