Jessica Mercedes jest jedną z czołowych blogerek modowych w Polsce. Dziewczyna może liczyć na ogromną grupę blisko miliona obserwatorów na Instagramie i wielką grupę fanów, którzy bronią jej w kryzysowych sytuacjach.

Jessica Mercedes pokazała jak wygląda jej mieszkanie

Taka kryzysowa sytuacja miała miejsce w 2020 roku, gdy w sieci ujawniono, że marka Jess Mercedes - Veclaim, nie szyje ubrań w Polsce, jak deklarowała blogerka, Ubrania sprowadzane były z zagranicy, głównie z Chin. Następnie odcinane były metki i doszywane nowe z logo marki. Po co? Po to by sprzedać za krocie ubrania, które w rzeczywistości są warte znacznie mniej.

Sprawę wykryła jedna z klientek założonej w ubiegłym roku marki, gdyż w koszulce sygnowanej przez blogerkę znajdowały się dwie metki – z logo firmy Jessici i faktycznego producenta odzieży – marki Fruit of the Loom, która szyje t-shirty w chińskich i wietnamskich fabrykach za kilka złotych od sztuki.

Jessica Mercedes. Źródło: instagram.com
Jessica Mercedes. Źródło: instagram.com
Jessica Mercedes. Źródło: instagram.com

Tego wielu fanów nie mogło darować celebrytce i na Jessicę Mercedes wylała się masa negatywnych komentarzy w sieci. Blogerka przeprosiła jednak za swoje zachowanie i do dzisiaj zostało z nią wielu obserwatorów.

Te świąteczne ozdoby robią ogromne wrażenie

Jessica Mercedes jest wciąż aktywna w mediach społecznościowych i często publikuje tam swoje stylizacje, czy zdjęcia z podróży.

W ostatnim czasie blogerka pokazała jak udekorowała swoje mieszkanie na święta. Trzeba przyznać, że naprawdę się napracowała. Efekt jest fantastyczny! Zobaczcie sami.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN