Maciej Stuhr to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorów. Chociaż swoją karierę rozpoczynał od grania w komediach, to zdobyte doświadczenie pozwoliło mu na podjęcie się nieco bardziej wymagających ról, np. w dramatach. Równie dobrze, co przed kamerą, czuje się również po drugiej stronie - dlatego nie waha się próbować swoich sił jako scenarzysta i reżyser.

Czy Telewizja Polska mści się na Macieju Stuhrze?

Maciej Stuhr nie ukrywa, że bardzo mocno przeżywa to, co dzieje się na polsko-białoruskiej granicy. Aktor pojechał tam, aby zaangażować się w pomoc znajdującym się tam ludziom.

W rozmowie z "Newsweekiem" Maciek Stuhr wyznał, że on wspólnie z żoną regularnie pojawiają się na terenie przygranicznym, starając się pomóc na tyle, na ile mogą. Przyznał, że słuchają dramatycznych historii.

Maciej Stuhr nie ukrywa, że sporo go kosztuje angażowanie się w sytuację na pograniczu. Nie ma dnia, aby nie otrzymał pogróżek z tym związanych. Zniszczono nawet rodzinny grób jego rodziny. Mimo to, aktor nie zamierza się poddać.

Władze wolą stracić masę pieniędzy niż wyemitować produkcję z aktorem

Zachowanie Macieja Stuhra nie spodobało się również władzom TVP, którzy są przeciwni pomocy uchodźcom. Okazuje się, że TVP nie wyemituje nawet serialu z udziałem aktora, który powstał na podstawie filmu Janusza Majewskiego "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy".

Maciej Stuhr jest przekonany, że TVP zdecydowało się na wyrzucenie publicznych pieniędzy i niewyemitowanie produkcji właśnie ze względu na jego osobę.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN