Andrzej Grabkowski od wielu lat regularnie pojawia się w telewizji oraz na deskach teatrów i scenach kabaretowych. Aktor znany jest przede wszystkim z roli Ferdka Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich”. Wystąpił także w kultowym filmie Patryka Vegi „Pitbull”. Od kilku lat zajmuje również miejsce w jury uwielbianego przez widzów programu „Taniec z gwiazdami”.

Andrzej Grabowski został ponownie dziadkiem

Dotychczasowym miłosnym doświadczeniom Andrzeja Grabowskiego daeko było do ideału. Jego dwa małżeństwa skończyły się rozstaniami. Jego pierwszą żoną była Anna Tomaszewska, z którą doczekał się dwóch córek - Zuzanny i Katarzyny. Jego kolejną wybranką była Anita Kruszewska. Jednak i tym razem związek nie przetrwał próby czasu i zakończył się rozwodem w 2019 roku.

Teraz Andrzej Grabowski znalazł szczęście u boku Aldony Grochal. 67-latka pochodząca z Krakowa obecna jest w życiu aktora od dłuższego czasu.

Młodsza córka aktora pokazała się kilka godzin po porodzie

Andrzej Grabowski powitał również na świecie swoją drugą wnuczkę. Młodsza córka aktora, Katarzyna, kilka tygodniu temu urodziła.

Śliczna Kasia pokazała swoim fanom na Instagramie dwa zdjęcie – jedno w pełnym makijażu, a drugie ze szpitala kilkadziesiąt godzin po porodzie. Na twarzy aktorki można zobaczyć ogromne zmęczenie.

Tą fotografią Kasia Grabowska chciała pokazać wszystkim mamom, że wygląd nie jest najważniejszy, a zmęczenie – zarówno psychiczne jak i fizyczne, towarzyszy niemal każdej mamie.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN