Agnieszka Michalska znana jest wielu fanom przede wszystkim jako gwiazda popularnego serialu „Lokatorzy” emitowanego przez TVP, który świecił swoje triumfy w latach 2000-2005.

Jak wygląda była gwiazda serialu „Lokatorzy”?

Aktorka zagrała tam Krysię Drewnowską, a w pozostałe role tytułowych lokatorów wcielili się Olga Borys i Michał Lesień. Ich gospodarzami byli uwielbiani w tych rolach Ewa Szykulska i Marek Siudym.

Jak podaje jednak portal Lelum, Agnieszka Michalska po zakończeniu swojego udziału w „Lokatorach” usunęła się w cień. Jak potoczyła się jej kariera?

Lokatorzy / YouTube: asyalina99
Lokatorzy / YouTube: asyalina99

Agnieszka Michalska nadal gra w polskich produkcjach, takich jak „Na wspólnej”, „Pod powierzchnią”, czy „W rytmie serca”. Jednak role Agnieszki były bardziej epizodyczne. Aktorka nie lubi udzielać się w eventach i celebryckich imprezach dlatego można było odnieść wiele razy wrażenie, że zniknęła z show-biznesu.

Agnieszka Michalska świętuje 50. urodziny

Ponadto Agnieszka Michalska jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie śledzi ją ponad tysiąc osób. Serialowa Krysia prowadzi kanał „Kultura to Natura” na platformie YouTube, gdzie uczy widzów aktorstwa.

7 grudnia Agnieszka Michalska świętowała swoje 50. urodziny. Trzeba jednak przyznać, że czas jest dla niej niezwykle łaskawy. Aktorka wygląda zachwycająco!

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN