Michelle Pfeiffer jest znaną i cenioną aktorką. Mogliśmy ją zobaczyć w takich produkcjach jak: „Grease 2”, „Czarownice z Eastwick”, czy „Wspaniali bracia Baker” za który dostała nawet nagrodę Złotego Globu.

Prywatnie Michelle Pfeiffer jest żoną i matką. Od ponad 25 lat jest w związku małżeńskim z Davidem E. Kelley, amerykańskim producentem.

Michelle Pfeiffer zachwyca na gali The Hollywood Reporter 2021

Michelle Pfeiffer zachwyca swoich fanów nie tylko wspaniałą grą aktorką, ale również nietuzinkową urodą. Amerykańska aktorka zdecydowanie nie wygląda na swój wiek – ma wspaniałą figurę i całkowicie gładką twarz.

Zgrabna figura Michelle Pfeiffer jest efektem diety i ćwiczeń. Twarz bez zmarszczek nie jest natomiast zasługą genów. 63-letnia aktorka zdecydowała się na wiele zabiegów medycyny estetycznej.

63-latka z każdym dniem wygląda coraz młodziej

W ostatnim czasie Michelle Pfeiffer pojawiła się na gali The Hollywood Reporter 2021 w Los Angeles. Aktorka wręczyła nagrodę Selmie Blair.

Trzeba przyznać, że zdecydowanie zwróciła na siebie uwagę i była główną gwiazdą show. Choć Michelle Pfeiffer nie zaszalała ze stylizacją – wybrała elegancki czarny komplet, to wyglądała jak milion dolarów. Jak Wam się podoba?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN