Życie Joanny Krupy całkowicie się odmieniło po narodzinach małej Ashy. Teraz dla Asi nie jest najważniejsza kariera, a rodzina. Modelka bardzo często dodaje nowe zdjęcia swojej pociechy. W ostatnim czasie pokazała również, jak wygląda jej dom na święta.

Joanna Krupa jest już gotowa na Boże Narodzenie

Joanna Krupa stosunkowo niedawno została mamą. Modelka i jej mąż, Douglas Nunes, aktualnie próbują swoich silł w nowych rolach. Para od listopada 2019 roku może cieszyć się obcością ich córeczki. Mała Asha-Leigh to prawdziwy skarb. Malutka iskierka przewartościowała życie modelki i jej partnera.

Joanna Krupa chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie. Odkąd została mamą bardzo chętnie pokazuje w mediach swoje codzienne życie. Nie raz mogliśmy zobaczyć, jak modelka sprawdza się w roli mamy.

Popularna modelka wprost zalewa swoje media społecznościowe fotografiami pociechy, a internauci są zachwyceni widokiem małej Ashy.

Urocze ozdoby zachwyciły fanów modelki

Tym razem Joanna Krupa dodała zdjęcia swoich świątecznych dekoracji. Trzeba przyznać, że dom gwiazdy wygląda wspaniale.

Joanna Krupa musiała poświecić sporo czasu na wystrojenie domu. Choć możliwe, że miała również pomocników. Zobaczcie sami jak prezentują się świąteczne wnętrza domu Joanny Krupy.

Joanna Krupa. Źródło: instagram.com
Joanna Krupa. Źródło: instagram.com
Joanna Krupa. Źródło: instagram.com

Joanna Krupa. Źródło: instagram.com
Joanna Krupa. Źródło: instagram.com
Joanna Krupa. Źródło: instagram.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN