Agnieszka Woźniak-Starak przeszła bardzo ciężki dla siebie czas. Wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku musiała pogodzić się ze stratą męża, cierpiała na oczach setek tysięcy Polaków.

Znany producent filmowy zginął w wypadku na jeziorze Kisajno latem 2019 roku. Poszukiwaniami Piotra Woźniaka-Staraka żyła cała Polska, a gdy znaleziono jego ciało, opinia publiczna była wstrząśnięta.

Smutne wieści od Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak potrzebowała czasu, by się pozbierać, i nie występowała w mediach przez niemal rok. Teraz, gdy udało jej się przetrwać najgorszy okres, opowiedziała o tych trudnych doświadczeniach w pierwszym wywiadzie od czasu tragedii.

Agnieszka Woźniak – Starak postanowiła, że koniec 2020 roku ma być także końcem „pewnego etapu”. Teraz gwiazda wróciła do pracy, a traumatyczne przeżycia zostawiła za sobą.

Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: instagram.com
Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: instagram.com
Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: instagram.com

Fani dziennikarki mogą ją zobaczyć w programie śniadaniowym „Dzień dobry TVN”, gdzie jest jedną z prowadzących. Wraz z Ewą Drzyzgą tworzy pierwszy kobiecy duet w polskiej telewizji śniadaniowej.

Dziennikarka straciła bliskiego towarzysza

Agnieszka Woźniak - Starak podzieliła się w ostatnim czasie ze swoimi fanami smutną wiadomością. Jak wiele osób już wie, dziennikarka kocha zwierzęta i ma w swoim domu pokaźne stado psiaków.

Niestety, w ostatnim czasie odeszła ukochana jamniczka Agnieszki - Judy. Czworonożna przyjaciółka od lat chorowała na serce i miała sprawne jedynie trzy łapki.

Nawet nie zdawałam sobie sprawy, ile życia wnosiła do naszego stada (…) Do zobaczenia kochana, byłaś królową życia, będziemy za Tobą bardzo tęsknić

- napisała Agnieszka Woźniak-Starak w pożegnalnym poście.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN