Książę William i Kate Middleton są jednymi z najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Cieszą się sympatią i zaufaniem Brytyjczyków i od lat uchodzą za parę wręcz idealną.

Księżna Kate i książę William upublicznili tegoroczną kartkę świąteczną

Książę William poznał Kate na Uniwersytecie St Andrews w Szkocji. Wtedy zaczęli się spotykać, nikt jednak nie sądził, że zostaną małżeństwem i będą mieli dzieci, a być może razem będą rządzić Wielką Brytanią.

Książę William, księżna Kate/ instagram: kensingtonroyal
Książę William, księżna Kate/ instagram: kensingtonroyal
Książę William, księżna Kate/ instagram: kensingtonroyal

Książę William oraz księżna Kate pobrali się 29 kwietnia 2011 roku. Doczekali się trójki uroczych dzieci - George’a, Charlotte oraz Louisa.

Jeden szczegół wyjątkowo zwrócił uwagę ekspertów

Księżna Kate i książę William co roku upubliczniają rodzinny portret, który następnie widnieje na świątecznych pocztówkach. W tym roku książęca para zdecydowała się na wykonanie zdjęcia na wakacjach.

Jeden szczegół na fotografii wyjątkowo zwrócił uwagę ekspertki od etykiety - Aleksandry Pakuli.

Ta kartka – zaskoczenie. Podoba mi się (…) Dlaczego? Bo Kate i William się dotykają i to dość „intymnie”

- zdradziła ekspertka w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Faktycznie, Kate i William położyli swoje dłonie na udzie współmałżonka. Ten widok nie zdarza się zbyt często na oficjalnych zdjęciach królewskich.

Podoba Wam się nowa kartka księżnej Kate i księcia Williama?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN