Joanna Koroniewska jest znaną i cenioną aktorką. Od 2014 roku jest także żoną dziennikarza i prezentera telewizyjnego Macieja Dowbora. Aktorka uwielbia kontakt z fanami i jest bardzo aktywna na Instagramie.

Takiej teściowej można pozazdrościć

Joanna Koroniewska wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że największą życiową tragedią była utrata mamy w młodym wieku. mama Joanny Koroniewskiej zmarła, gdy ta miała zaledwie 22 lata. Młoda aktorka została wówczas sama, bowiem ojciec odszedł od rodziny dawno temu, a Joasia nie miała żadnego rodzeństwa.

To była trudna lekcja życiowa, która już na zawsze pozostanie w jej pamięci. Mama aktorki przegrała walkę z rakiem piersi. Teraz Joasia ma jednak bliskich. Jest żoną i mamą a ponadto zawsze może liczyć na swoją teściową.

Jaką relację mają Joanna Koroniewska i Katarzyna Dowbor

Wielokrotnie mogliśmy zobaczyć jaką miłość darzą się Joanna Koroniewska i Katarzyna Dowbor. Jakiś czas temu aktorka opublikowała urocze zdjęcie z teściową pod którym napisała, że Katarzyna Dowbor to prawdziwy skarb.

Katarzyna Dowbor również bardzo często publikuje zdjęcia z ukochaną synową. Panie bardzo lubią spędzać ze sobą czas i często się widują.

Ich relacja jest idealnym przykładem na to, że teściowa i synowa mogą żyć w zgodzie i zrozumieniu. A jak wygląda wasz kontakt z teściami?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN