Justyna Steczkowska to prawdziwie utalentowana kobieta - nie ma chyba dziedziny, w której nie spróbowałaby swoich sił. Podczas swojej wieloletniej kariery zajmowała się śpiewaniem, pisaniem muzyki i tekstów, graniem na skrzypcach, projektowaniem ubrań, fotografią, aktorstwem filmowym i teatralnym. Nic więc dziwnego, że Steczkowską zna niemal każdy Polak.

Syn Justyny Steczkowskiej zmienił się nie do poznania

Od kilku lat Justynę Steczkowską fani mogą również zobaczyć na fotelu jurora w programie „The Voice of Poland”. Dzięki lubianemu przez Polaków show odkrywane są nowe talenty wokalne.

Prywatnie Justyna Steczkowska jest już od ponad dwudziestu lat związana z architektem Maciejem Myszkowskim. Małżeństwo doczekało się trójki dzieci – 21-letniego Leona, 16-letniego Stanisława i 8-letniej Heleny.

Leon wrześniu skończył 21 lat

Najstarszy syn Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego skończył we wrześniu 21 lat. Chłopak zmienił się nie do poznania. Wyrósł na bardzo przystojnego mężczyznę.

Jego zdjęcia można zobaczyć chociażby na jego Instagramie. Leon nie dodaje zbyt często postów, jednak mimo to śledzi go ponad 14 tysięcy osób.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN