Elżbieta Jaworowicz jest uwielbianą przez milionów Polaków dziennikarką, która od wielu lat na antenie Telewizji Polskiej prowadzi cieszący się dużym uznaniem program „Sprawa dla reportera”. W każdym odcinku rozwiązywana jest pewna trudna i zagadkowa sprawa, z którą boryka się cała rodzina, bądź jedna osoba.

Kobieta ma wielu fanów, gdyż przez te wszystkie lata trwania programu pomogła naprawdę wielu osobom będącym w potrzebie i niezwykle trudnej sytuacji życiowej.

Zaskakujące zachowanie gościa programu „Sprawa dla reportera”

Program “Sprawa dla reportera” emitowany jest na antenie Telewizji Polskiej już od 1983 roku! Program ten, prowadzony przez uwielbianą przez tysiące Polaków Elżbietę Jaworowicz nieustannie cieszy się ogromną popularnością i oglądalnością, ponieważ kobieta dzięki swojej zawziętości rozwiązała wiele trapiących i ciężkich sytuacji.

Mnóstwo rodzin jest wdzięcznych kobiecie za tę nieocenioną pomoc. W ostatnim odcinku „Sprawy dla reportera” doszło do małej awantury.

Sprawa dla reportera. Źródło: youtube.com
Sprawa dla reportera. Źródło: youtube.com
Sprawa dla reportera. Źródło: youtube.com

Gośćmi ostatniego odcinka programu byli rodzice Eryka. 8-letek urodził się ze skomplikowaną wadą serca, a pomóc mu może specjalistyczne leczenie w Stanach Zjednoczonych. Rodzice chłopca wystąpili w programie Elżbiety Jaworowicz po to, by nagłośnić zbiórkę pieniędzy na leczenie Eryka.

Widzowie kompletnie nie spodziewali się takiej awantury

Okazuje się, że o wadzie serca rodzice chłopca wiedzieli już w 20. tygodniu ciąży. Mieszkali wówczas w Wielkiej Brytanii i bez problemu mogli dokonać aborcji. Mimo to, mama Eryka zdecydowała się na urodzenie syna.

Jej decyzja nieco oburzyła panią mecenas Marię Wentlandt-Walkiewicz. Kobieta stwierdziła, że oczywiście Eryk bezapelacyjnie zasługuje na pomoc. Jednak myśli, że jako matka podjęłaby raczej inną decyzję w momencie informacji o chorobie nienarodzonego dziecka.

Wie pani co, zastanawiam się, czy jako matka wtedy nie podjęłabym innej decyzji. Bo kocham dziecko i nie chciałabym, żeby na moim dziecku eksperymentowano

- zasugerowała mecenas.

Sprawa dla reportera. Źródło: youtube.com
Sprawa dla reportera. Źródło: youtube.com
Sprawa dla reportera. Źródło: youtube.com

Jej słowa kompletnie zaskoczyły matkę Eryka. Co myślicie o jej zachowaniu?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN