Córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich już kilkanaście lat temu uniezależniła się od politycznej kariery swojego taty i postanowiła sama zapracować sobie na własną rozpoznawalność. Przyczynił się do tego jej udział w "Tańcu z gwiazdami" w 2006 roku, za który otrzymała tytuł Kobiety Roku czasopisma "Glamour".

Aleksandra Kwaśniewska opowiedziała o swojej przygodzie w mediach

Kariera Aleksandry Kwaśniewskiej stale nabierała tempa, a córka byłego prezydenta stale brała udział w coraz to nowych przedsięwzięciach. Kilka lat temu - zupełnie niespodziewanie - zdecydowała się jednak wycofać z show-biznesu. Od tamtej pory słyszy się o niej głównie w kontekście jej związku z muzykiem Kubą Badachem, za którego wyszła w 2012 roku.

Kilka lat temu, po pewnych nieprzyjemnych przeżyciach z telewizją, Aleksandra zarzekała się, że jej przygoda z tego typu mediami zakończyła się na dobre. Jedynym warunkiem jej powrotu przed kamerę miało być pojawienie się kobiecego talk-show, w którym Kwaśniewska zawsze chciała wziąć udział. Wygląda na to, że szczęście się do niej uśmiechnęło i dołączyła do programu „Miasto kobiet”.

Jest jedna rzecz, której nigdy by nie zrobiła

W programie „Miasto kobiet” Aleksandra Kwaśniewska występuje ze współprowadzącymi - Marzeną Rogalską i Olgą Łęgosz. Ponadto Ola Kwaśniewska jest również niezwykle akytwna mediach społecznościowych.

Okazuje się, że na początku trudno jej się było jednak odnaleźć w instagramowym świecie.

Jak widzę hasztag pretty girl czy polish girl to bym, umarła ze wstydu gdybym dała takie oznaczenie mojego zdjęcia

- zdradziła Ola Kwaśniewska w rozmowie z Super Expressem.

Córka byłego prezydenta znalazła jednak na to sposób i zaczęła umieszczać pod swoimi zdjęciami długie i zabawne hasztagi. Jak sama wyznała, poczucie humoru jest jej „mechanizmem obronnym”.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN