Początkowo wynajmowali mieszkanie, później przenieśli się do nieruchomości, którą jego żona odziedziczyła po zmarłym ojcu. Mają dwoje dzieci.

Teraz całe wsparcie finansowe rodziny spoczywa na barkach Andrzeja, bo Anna jest odpowiedzialna za wychowywanie dzieci i siedzi z nimi w domu.

Pierwsza ciąża była pożądana i długo oczekiwana, druga już nie, ale gdy Anna dowiedziała się, że jest w stanie błogosławionym, cieszyła się, ponieważ właśnie razem z mężem przeprowadzali się do nowego lokum.

Matka kobieta cieszyła się z roli babci. Teściowa natomiast zareagowała negatywnie na wiadomość o drugiej ciąży. Kobieta kilka lat temu przeszła na emeryturę i od tego czasu jej syn pomaga jej finansowo.

Jednak po urodzeniu dzieci ta "charytatywna działalność" syna ustała, bo średnia pensja Andrzeja ledwie starczała na jego własną rodzinę. Z tego powodu teściowa próbuje skłócić synową z synem. Według niej to wina Anny, że została bez miesięcznych rat i finansowego wsparcia.

Marta, teściowa Anny, postanowiła postąpić przebiegle, więc krok po kroku wpoiła Andrzejowi ideę, że jego żona go wykorzystuje. Istotą jej słów było to, że synowa jest na urlopie macierzyńskim i ma dużo wolnego czasu, a nadal prosi męża, aby pomógł jej przy dzieciach, gdy zmęczony wraca z pracy.

Teraz Andrzej całkowicie odmawia opieki nad synem i córką i robienia czegokolwiek w domu. Dlaczego? Tłumaczy to tym, że Anna ma mnóstwo czasu na wykonanie całej pracy.

Oczywiście na tym tle pojawia się wiele kłótni i nieporozumień. Jedna z nich doprowadziła do tego, że mężczyzna wyprowadził się na tydzień.

Na szczęście Andrzej ma dobre serce, więc zwykle szybko wraca do żony z propozycją pojednania.

Jednak teściowa nie zamierza popuścić. Ciągle prosi syna o pieniądze na nowy piec, a potem na stylową tapetę. A potem Anna i jej dzieci muszą oszczędzać na wszystkim i wiązać koniec z końcem, bo Andrzej nie przynosi ani grosza. Z tego powodu skandali jest tylko więcej.

Synowa zdaje sobie sprawę, że nie będzie mogła porozumieć się z Martą. Próbowała z nią porozmawiać, ale bezskutecznie.

Anna myśli o rozwodzie, ale wspólne mieszkanie i dzieci wciąż ją powstrzymują.

A co Ty byś zrobiła na miejscu kobiety? Czy mężczyzna powinien utrzymywać finansowo matkę? I czy teściowa postępuje słusznie, gdy przeciwstawia syna jego żonie?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN