Mój ojciec zmarł niedawno. Niemal natychmiast po pogrzebie wyrzuciłem kobietę, z którą mój ojciec mieszkał przez wiele lat. Czemu? Ponieważ zachowywała się wobec mnie przez te wszystkie lata po prostu okropnie. Więc dlaczego miałbym być dla niej dobry? Jak mnie traktowała, tak ja będę ją traktował.

Moja mama zmarła, gdy miałem zaledwie dziewięć lat. Miała raka i bardzo szybko zmarła. Mój ojciec jest jednym z tych mężczyzn, którzy w ogóle nie mogą żyć bez kobiety. Wkrótce po śmierci matki zaczął szukać dla siebie kobiety. W tym czasie mieszkałem z jedną lub drugą babcią. Nie było dla mnie tak źle, ale bardzo chciałem mieszkać w jednym miejscu.

Tata nawet kilka razy przedstawiał mnie swoim kobietom, ale z jakiegoś powodu żadna z nich nie została na długo. Mój ojciec naprawdę chciał, żebym znalazł wspólny język z tymi kobietami. Ale wierzyłem, że zdradził moją matkę i nie próbowałem się z nikim zaprzyjaźnić.

A kiedy miałem 14 lat, mój ojciec zaczął mieszkać z kobietą o imieniu Natalia. Na początku nawet ją lubiłem. Na początku po prostu traktowała mnie normalnie. Ale potem zdałem sobie sprawę, że zachowywała się w taki sposób, aby zyskać pewność siebie i umocnić swoją pozycję. A potem zaczęła zachowywać się zupełnie inaczej: wszędzie zaczęła ustalać własny porządek.

Uważała mnie za balast. Często prowokowała mnie do kłótni i zawsze tak robiła, że ​​mój ojciec widział, że to ja jestem zły, ale sama była chodzącą życzliwością i hojnością. Kłóciliśmy się i walczyliśmy zarówno z moim ojcem, jak i z Natalią. Ojciec wierzył Natalii i wcale mi nie ufał. Bardzo mnie to rozzłościło. Mojemu ojcu nie podobało się to, że ingerowałem w jego życie. A Natalia nieustannie wyrzucała ojcu, że jej córka mieszkała z jej matką i nie przeszkadzała im.

I tak mój ojciec kiedyś zebrał moje rzeczy i zabrał mnie do mojej babci - swojej matki do wsi. To bardzo zmieniło moje życie: musiałem zmienić szkołę i poszukać dla siebie nowych przyjaciół. Na początku ojciec przynajmniej czasami do mnie przychodził. A potem przestał nawet w ogóle przychodzić.

Nasza relacja trochę się poprawiła, kiedy skończyłem 20 lat. Poszedłem na studia, ojciec nawet zadzwonił, żebym z nim zamieszkał, ale odmówiłem i zamieszkałem w hostelu. Nie widziałem Natalii od wielu lat. Wiedziałem, że mieszka z ojcem, ale nigdy nie były zaplanowane spotkania.

Potem założyłem rodzinę. Ojciec często przychodził do nas, rozmawiał ze mną i swoim wnukiem. A potem bardzo się rozchorował. Po udarze ojcem trzeba było się zaopiekować, a Natalia powiedziała, że ​​pilnie potrzebuje udzielić pomocy córce z małym dzieckiem i wyjechała. Opiekowałem się moim ojcem.

Ale miesiąc później zmarł mój ojciec. Natalia szlochała i krzyczała, że ​​to ja źle się nim opiekuję.

Cały pogrzeb zorganizowaliśmy z żoną. Natalia nie dała ani grosza za pogrzeb.

Zorganizowałem też stypę na czterdzieści dni. Teściowa bardzo mi pomogła. Wiem, że Natalia nawet nie odwiedziła mojego ojca na cmentarzu: tam, gdy leżały zwiędłe kwiaty, nikt ich nie zabrał oprócz mnie.

Potem poszedłem do notariusza i zarejestrowałem mieszkanie. Połowa mieszkania należała do mojej babci i oddała mi je, gdy jeszcze żyła. Teraz druga część mieszkania - część mieszkania mojego ojca - stała się moja.

Naturalnie nie pozwolę Natalii zamieszkać w mieszkaniu. Z początku nawet mi nie uwierzyła, kiedy zażądałem, by opuściła moje mieszkanie. Nawet pokłóciliśmy się o to. Potem zadzwoniłem na policję i poprosiłem o usunięcie tej kobiety z mojego mieszkania. Sprawdzono moje dokumenty i Natalia została zmuszona do opuszczenia mojego mieszkania. Krzyknęła, że ​​mnie pozwie i wygra proces. Ale doskonale wiem, że jej się nie uda.

Byłem bardzo zaskoczony moimi dalekimi krewnymi. Powiedzieli, że zrobiłem straszne i bardzo niesprawiedliwe. Czemu? A ponieważ Natalia teraz wszystkim mówi, że to ja byłem winien śmierci ojca i że zrobiłem to, żeby dostać mieszkanie.

Ale myślę, że zrobiłem absolutnie słusznie i to, co myślą o tym moi bliscy, wcale mi nie przeszkadza.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN