Paulina Krupińska oraz Sebastian Karpiel-Bułecka zdają się tworzyć bardzo szczęśliwy związek. Mają dwoje dzieci – 4-letniego Jędrzeja oraz 6-letnią Antosię. Celebrycka para zyskała dużą sympatię fanów, którzy obserwują ich relację – w show-biznesie raczej trudno o małżeństwa bez skandali i problemów, a oni właśnie za takie uchodzą. Jak jest naprawdę?

Czarne chmury nad związkiem Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułecki

Paulina Krupińska od dłuższego czasu pracuje w „Dzień dobry TVN”. Na co dzień para mieszka w Warszawie, jednak planowali na przyszły rok wyprowadzkę do Zakopanego, gdzie Sebastian Karpiel-Bułecka zaprojektował i wybudował dom.

Niestety okazuje się, że Paulina Krupińska nie do końca chce się wyprowadzać w góry. Powodem jest fakt, że musiałaby długo dojeżdżać do pracy.

"Perspektywa długich dojazdów do pracy jest dla mnie przerażająca"

- wyznała w jednym z wywiadów.

Para musi rozwiązać duży problem

Temat przeprowadzki jest dość trudny dla małżonków. Sebastian Karpiel-Bułecka nie chce odpuścić, ponieważ uważa, że Podhale jest idealnym miejscem dla Jędrzeja i Antosi.

Ponoć muzyk poprosił nawet o pomoc rodziców Pauliny Krupińskiej. Miejmy nadzieję, że uda im się dojść do porozumienia i znajdą właściwe rozwiązanie.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN