Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Prywatnie aktorka to żona Rafała Szatana, który również działa w show-biznesie z niemałym powodzeniem.

Barbara Kurdej-Szatan dostała pierwszą propozycję współpracy

Basia Kurdej-Szatan nie miała ostatnio łatwego czasu. Po swoim emocjonalnym wpisie dotyczącym tego, co dzieje się na granicy polsko-białoruskiej przyszło jej zmierzyć się z przykrymi konsekwencjami. Nie tylko straciła pracę w TVP, a w sprawie jej wpisu prokuratura wszczęło śledztwo. Przyszło jej się zmierzyć z ogromną falą hejtu ze strony internautów.

Aktorka postanowiła opowiedzieć o tym, co czuła czytając pełne nienawiści wpisy i wiadomości wysyłane bezpośrednio do niej. W rozmowie z "Party" przyznała, że niełatwo było czytać o sobie najgorsze epitety i wyzwiska. Nie brakowało bardziej dotkliwych wiadomości wzywających do ukarania jej.

Znajomy gwiazdy zdradził szczegóły

Po emocjonalnym wpisie Barbara Kurdej-Szatan straciła wiele projektów i kontraktów reklamowych. Aktorka ma do spłaty niejeden kredyt, dlatego potrzebuje stałego źródła dochodu.

Na szczęście w ostatnim czasie pojawiła się pierwsza propozycja współpracy. Basia Kurdej-Szatan będzie jednak musiała pracować za znacznie niższą stawkę. Producent biżuterii Mokobelle zaproponował aktorce 25 tysięcy złotych.

Zgodziła się, mimo że kiedyś za taką kampanię wzięłaby co najmniej 70 tysięcy

- zdradził informator Pudelka.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN