Dyskonty są jednymi z najpopularniejszych sklepów, w których Polacy robią zakupy. Teraz dyskonty przyzwyczaiły się już do nowej sytuacji i dostosowały się, by móc zaoferować swoim klientom ciągłość dostaw towaru oraz zapewnić najlepszą jakość obsługi. W celu zmaksymalizowania bezpieczeństwa obsługi oraz klientów wprowadzone zostały nowe zasady.

Znana sieć supermarketów przekazała ważną informację

Okres przedświąteczny jest niezwykle napiętym czasem. W wielu sklepach klienci robią zakupy na ostatnią chwilę i przez to tworzą się ogromne kolejki.

Na szczęście sieć supermarketów Carrefour wyszła naprzeciw potrzebom klientów i poinformowała, że w okresie od 17 do 23 grudnia ich placówki będą otwarte aż do godziny 23.

Warto sprawdzić przed świątecznymi zakupami

To jednak nie koniec. W Wigilię, czyli 24 grudnia, supermarkety sieci Carrefour będą otwarte krócej, bo tylko do godziny 13. Dzięki temu pracownicy również będą mieli czas na przygotowanie wigilijnej wieczerzy.

W Sylwestra sklepy Carrefour będę czynne do godziny 18, natomiast w Święta Bożego Narodzenia oraz w Nowy Rok będą nieczynne.

Warto dodać, że dotyczy to jedynie sklepów własności Carrefoura. W przypadku sklepów franczyzowych Carrefour Express właściciele sami decydują o godzinach otwarcia.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN