Ida Nowakowska jest prezenterką oraz tancerką. Po raz pierwszy wystąpiła na ekranach telewizorów podczas trwania programu „You Can Dance” w 2007 roku. Jakiś czas później zaczęła częściej gościć w mediach.

Na początku Ida Nowakowska przejęła fotel jurorski w „You Can Dance” w 2016 roku. Teraz już od roku Nowakowska wyrasta na jedną z gwiazd TVP – została prowadzącą już kilku programów, tj. „Pytania na śniadanie”, „Dance, dance, dance” oraz „The Voice Kids”.

Ida Nowakowska zdradziła, co jest jej największym marzeniem

Kilka miesięcy temu Ida Nowakowska ogłosiła na wizji, że jest w ciąży – zostanie mamą po raz pierwszy. Tym sposobem spełni się jej marzenie, gdyż już od dawna bardzo chciała, by na świat przyszedł jej potomek.

Jej mąż, Jack Herndon, zapewne również bardzo czekał na przyjście na świat dziecka. Na szczęście maluch jest już na świecie.

Czy prezenterka niebawem powita na świecie kolejne maleństwo?

Okazuje się, że Ida Nowakowska planuje więcej dzieci. Prezenterka zdradziła nawet, że pojawianie się kolejnego maleństwa jest jej kolejnym wielkim marzeniem.

Dziennikarze Super Expressu spytali Igę Nowakowską, czy planuje kolejne dziecko już w przyszłym roku, na co prezenterka odpowiedziała otwarcie:

"Zobaczymy. To wszystko zależy od tego, co nam jest pisane z góry".

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN