Joanna Przetakiewicz jest znaną i uwielbianą przez tysiące osób projektantką mody. Największą rozpoznawalność uzyskała dzięki związkowi z Janem Kulczykiem, miliarderem, który zmarł w roku 2015.

Potem zaś związała się z producentem, reżyserem i scenarzystą programów telewizyjnych – Rinke Rooyensem. Mężczyzna ponadto jest właścicielem znanego przedsiębiorstwa mediowego Rochstar.

Joanna Przetakiewicz opowiedziała o swoich świątecznych planach

W ostatnim czasie Joanna Przetakiewicz pokazała na łamach hiszpańskiego magazynu „Hola” swoją ponad stuletnią willę w Konstancinie. Wnętrza domu ociekają luksusem.

W środku można znaleźć nawet złote i bursztynowe ściany, basen, czy siłownie. Dom urządzony jest bardzo przytulnie, a ciepła dodają drewniane wykończenia. Cena nieruchomości jest jednak ogromna! Koszt to aż 13 milionów złotych.

To właśnie w swoim luksusowym domu w Konstancinie Joanna Przetakiewicz urządzi wigilijną kolację. Nie zabraknie tradycyjnych potraw, które zrobi mama projektantki.

Moja mama robi wspaniałe pierogi ze słodką kapustą, robi barszcz na suszonych grzybach, bigos. Rybę faszerowaną, rybę po grecku, makowiec, który kocham

- zdradziła Joanna Przetakiewicz.

Niestety przy wigilijnym stole zabraknie ważnej osoby

Niestety, przy wigilijnym stole nie zasiądzie jeden z synów Joanny Przetakiewicz. Okazuje się, że Filip, który na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, musiał wyjechać w sprawach zawodowych do Indii.

Rozwija swoją firmę, byłam z nim niedawno w Portugalii, był ze mną w Londynie, ale niestety świąt razem nie spędzimy

- dodała Joanna Przetakiewicz.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN