Gra telewizyjna Hugo była transmitowana w latach 2004-2009 przez telewizję Polsat. Prowadzącym był Piotr Galus. Mężczyzna zyskał ogromną popularność – głównie wśród najmłodszych widzów.

Co słychać u byłego prezentera telewizji Polsat, Piotra Galusa?

Piotr Galus bardzo miło wspomina czas, w którym telewizyjna gra Hugo biła rekordy popularności. Był to niezwykle pracowity okres. Piotr nie miał kompletnie czasu na odpoczynek – w tygodniu jeździł do różnych miast w Polsce spotykać się z dziećmi, a w weekendy nagrywał Hugo i studiował.

W 2009 roku program „Hugo” zniknął z ekranu, jednak Piotr Galus wciąż jest związany z dziennikarstwem. Okazuje się, że prezenter kreuje kampanie promocyjne w telewizji Polsat, a oprócz tego jest dziennikarzem radiowym w Polskim Radiu.

Mężczyzna był wielką gwiazdą programu „Hugo”

Piotr Galus jest zwolennikiem zdrowego stylu życia, a sport zajmuje bardzo ważną rolę w jego codziennym życiu. Mężczyzna prowadzi takie audycje radiowe jak: „Gimnastyka poranna”, „4bieg - weekend na start!” czy „Plenair”.

Pamiętacie go z programu „Hugo”? Jak sam zdradził, wiele osób wciąż zaczepia go na ulicy i mówi, że jest częścią ich dzieciństwa.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN