Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez są parą od 2016 roku. Owocem ich związku jest obecnie dwuletnia Alana Martina, która jest czwartym dzieckiem piłkarza. Z poprzednich związków Cristiano Ronaldo ma 11-letniego syna Cristiano Juniora oraz 4-letnie bliźniaki Mateo i Evę Marię.

Cristiano Ronaldo zdradził płeć nienarodzonych bliźniaków

Cristiano Ronaldo spotykał się z wieloma kobietami, między innymi ze znanymi modelkami Gemmą Atkinson, Alice Goodwin czy Iriną Shayk. Teraz jego serce należy do hiszpańskiej modelki Georginy Rodriguez i wszytsko wskazuje na to, że piłkarz jest z nią niezwykle szczęśliwy.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez tworzą zgraną parę i chcą wspólnie stworzyć ogromną, szczęśliwą rodzinę. Okazuje się, że niebawem pojawią się w niej nowi członkowie.

Rodzina piłkarza zrobiła to w uroczy sposób

Georgina Rodriguez jest w ciąży z bliźniakami. W ostatnim czasie Cristiano Ronaldo opublikował w mediach społecznościowych uroczy filmik, a w którym zdradził płeć swoich nienarodzonych dzieci.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez spodziewają się… chłopca i dziewczynki! Kto wie, może Cristiano Ronaldo stworzy własną drużynę piłkarską.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN