Pojawia się i rozprzestrzenia dzięki kondensacji i stałej wilgoci. Ja również natknąłem się na ten problem, ale znalazłem sposób na szybkie i łatwe naprawienie jego konsekwencji.

Samo przetarcie szmatką nie wystarczy. Pomoże to usunąć górną warstwę pleśni, ale po kilku dniach czarna powłoka pojawi się ponownie. Aby osiągnąć rezultat, musisz zniszczyć same zarodniki pleśni, a nie ich zewnętrzną manifestację.

Aby zastosować moją metodę, potrzebujesz wody i sody. Robimy dość gęstą mieszankę, dodając tylko trochę płynu do sody oczyszczonej i nakładamy ją obficie na zainfekowane miejsca. Aby całkowicie wyeliminować zarodniki pleśni, mieszankę należy pozostawić na kilka minut, w tym czasie wniknie w głębsze warstwy materiału.

Po 2-3 minutach nałóż środek do czyszczenia szkła na sodę, a także pozostaw na chwilę i pozwól temu wsiąknąć w pastę. Pozostaje tylko usunąć sodę szmatką. Jeśli pleśń jest głęboko zakorzeniona, lepiej pozostawić zarówno sodę oczyszczoną, jak i środek do czyszczenia szkła na 10 minut.

Ta technika jest bardzo prosta, ale pozwala na długo zapomnieć o czarnych plamach na oknach i łatwo utrzymać je w czystości.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN