Dzień fazy wzrostu księżyca pod wpływem dwóch silnych planet – Marsa i Słońca może przynieść negatywne wydarzenia. U ludzi pogarszają się złe cechy, wybuchają kłótnie i konflikty. Mogą pojawić się problemy w miłości i pracy. Ważne jest, aby zachować spokój.

19 sierpnia

Połączenie Słońca z Merkurym przyniesie chaos i zamieszanie, przede wszystkim w sferze biznesowej. Niekorzystny dzień na wymianę waluty, zakup akcji, zawarcie transakcji. Rozmowy z władzami o awansie lub podwyższeniu wynagrodzeń lepiej odłożyć na inny dzień. W tym czasie ludzie będą bardziej agresywni.

25 września

Dwie wiodące planety, Wenus i Merkury, przetną się, a to zawsze przyniesie kłopoty. W tym dniu nasilają się wewnętrzne sprzeczności, ludzie będą skłonni do nieprzemyślanych kroków. Dużo energii zostanie zmarnowane, energia zostanie wydana na bezsensowne doświadczenia. Astrologowie radzą, jeśli to możliwe, aby ten dzień spędzić komunikując się z miłymi ludźmi.

27 listopada

Ten dzień zakończy pomyślny okres dominacji wstecznego Plutona. Ta data jest niebezpieczna w przypadku kłótni i konfliktów, spory powstaną dosłownie z niczego. Astrologowie radzą jak najwięcej się skoncentrować, kontrolować emocje i nie podejmować żadnych ważnych spraw.

29 grudnia

Ten dzień będzie naznaczony słabnącą fazą księżyca. Lepiej odłożyć rozwiązanie ważnych zadań na później, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo popełnienia złego kroku. Astrologowie radzą również unikać krytyki i negatywnych wypowiedzi na temat innych. Aby uchronić się przed kłopotami, warto napełniać swoje myśli i serce pozytywami.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN