W latach 80-tych Sabrinę Solerno znał niemal każdy. Piosenkarka stała się popularna dzięki piosence „Boys” . Furorę zrobił nie tylko wokal Sabriny, ale również jej wspaniała uroda.

Teraz Sabrina Solerno wciąż jest wielką gwiazdą. Włoszka jest aktywna w mediach społecznościowych, a na Instagramie śledzi ją ponad milion internautów.

Sabrina Solerno zmieniła się nie do poznania

Sabrina Solerno ma już 53 lata, jednak wciąż wygląda zachwycająco. Czas jest dla niej niezwykle łaskawy. Gwiazda wygląda wciąż jak nastolatka.

Ma wspaniałe rysy twarzy, brak zmarszczek i niesamowitą figurę. Jest ona efektem intensywnych ćwiczeń. Trzeba jednak przyznać, że ciężka praca na siłowni naprawdę się opłaca.

Zobaczcie sami jak pięknie prezentuje się dzisiaj Sabrina Solerno. Warto również sobie przypomnieć wielki hit włoskiej piosenkarki „Boys”. Do dzisiaj robi on furorę na wielu imprezach.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN