Jak przypomina portal "Super Express", niedawno Zenek Martyniuk wiele mówił o tym, jak bardzo zmienił się jego krnąbrny syn Daniel. Król disco polo zapewniał, że jego jedynak wreszcie postanowił się wziąć za siebie. Daniel znalazł pracę na statku i miał zacząć trzymać się z daleka od używek.

Jego przemiana nie trwała jednak zbyt długo. Daniel Martyniuk znowu narozrabiał. Czy tym razem rodzice znowu mu pomogą?

Zenon Martyniuk ma kolejne powody do zmartwień

Zenek i Danuta Martyniukowie bardzo długo nie mieli łatwego życia ze swoim jedynakiem. Nie było tygodnia, a czasem nawet dnia, żeby portale plotkarskie nie rozpisywały się o skandalach z udziałem Daniela Martyniuka. Chłopak trafił nawet do aresztu i przed oblicze sądu. Ostatnio, jeśli mówiło się o młodym Martyniuku, to raczej pozytywnie.

Daniel Martyniuk. Źródło: youtube.com
Daniel Martyniuk. Źródło: youtube.com
Daniel Martyniuk. Źródło: youtube.com

Okazało się, że syn Zenka Martyniuka zaciągnął się na statek i regularnie wypływał w rejsy. Tata z dumą podkreślał, że chłopak wreszcie wziął się za siebie, a praca na morzu sprawia mu ogromną radość. Przeszłością miały być również używki, do których Daniel Martyniuk miał słabość.

Jedyny syn piosenkarza disco polo nieźle narozrabiał

Ostatnie zachowanie Daniela Martyniuka wskazuje jednak na to, że znowu rozpoczął hulaszczy styl życia. Jak informuje Pudelek, młody Martyniuk pojawił się w jednym z warszawskich sklepów i chciał kupić kokainę.

Zenon Martyniuk. Źródło: youtube.com
Zenon Martyniuk. Źródło: youtube.com
Zenon Martyniuk. Źródło: youtube.com

Po odmowie ekspedientki zaczął krzyczeć po angielsku, że ją zabije. Zagroził, że poderżnie jej gardło. Oczywiście ochroniarz szybko go wyprowadził ze sklepu. Ponadto jego towarzyszka, była dziewczyna Faustyna, również próbowała go uspokoić. Daniel nie przejmował się jednak jej staraniami.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN