Meghan Markle Kilka lat temu była aspirującą aktorką w Hollywood. Zasłynęła rolą w popularnym serialu „W garniturach” i była podziwiana przez widzów.

Meghan Markle przyłapana na buszowaniu w dziale z dziecięcymi ubrankami?

Wszystko zaczęło się zmieniać, gdy okazało się, że spotyka się z księciem Harrym. Na początku wszyscy jej współczuli, w tym członkowie rodziny królewskiej, którzy mieli nadzieję, że wniesie trochę świeżości na dwór królewski. Oni też to lubili. Zbuntowany Harry w końcu chciał się ustatkować.

Wszystko zaczęło się komplikować, gdy para ogłosiła, że zrywa kontakty z członkami rodziny królewskiej, rezygnuje z królewskich obowiązków i przenosi się do Stanów Zjednoczonych. Kochankowie twierdzili, że chcą więcej prywatności i wychowywania dzieci z dala od szumu medialnego.

Częściowo im się udało. Jednak głośny wywiad Oprah oznacza, że ​​nawet w USA nie mogą liczyć na jakąkolwiek prywatność. Meghan Markle niedawno poszła na zakupy! Tym razem nie wysłała swoich asystentek i postanowiła zrobić je sama! Nie można zaprzeczyć, że jej widok w sklepach w pobliżu posiadłości w Montecito zszokował tamtejszych ludzi. Żona Harry'ego zrobiła jednak wszystko, by nie zwracać na siebie uwagi.

Ukryła się za ciemnymi okularami, maską ochronną, kapeluszem i ogromnym płaszczem. Meghan Markle towarzyszył także ochroniarz, ale on też nie był zbyt widoczny. „Widać, że chciała czuć się normalnie” – przekonywał informator Daily Mail. Według naocznych świadków żona Harry'ego przeszukała sklep z odzieżą dziecięcą, a następnie poszła do sklepu meblowego. Nie nawiązywała z nikim kontaktu wzrokowego i często patrzyła na swój telefon.